Pokrycia nawierzchni

KEMPERDUR Deko i Deko 2K wolny od rozpuszczalników

KEMPERDUR Deko - stosowany jako ochronna i dekoracyjna powłoka na balkony, tarasy i dachy w celu konserwacji i upiększenia istniejącej nawierzchni. Ten jednoskładnikowy material nadaje się do natychmiastowego użycia, prosto z pojemnika. KEMPERDUR Deko 2K wolny od rozpuszczalników wynaleziono specjalnie do stosowania w pomieszczeniach gdzie rozpuszczalniki są wyjątkowo niepozadąne.

KEMPERDUR HB Pokrycie grubowarstwowe

Pokrycie grubowarstwowe KEMPERDUR HB jest pokryciem światłoodpornym, trójskładnikowym do sprostania podwyższonym wymaganiom wewnątrz i na zewnątrz obiektu. Dzięki grubej warstwie, ca.3 mm (±1 mm) znosi duże obciążenia nawet o wzmożonej częstotliwości jego występowania. Pokrycie grubowarstwowe KEMPERDUR HB zapewnia gładka powierzchnie. Zakładki izolacji, czy drobne nierówności podłoża mogą być przez grubowarstwowy KEMPERDUR HB z powodzeniem wyrównane.

KEMPERDUR TC – Uniwersalny system pokryć powierzchni

KEMPERDUR TC jest wieloskładnikowym, wolnym od rozpuszczalników systemem nawierzchni na bazie poliuretanu. Pokrycie to może być użyte jako długowieczne zabezpieczenie wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni przed ścieraniem. Juz po czterech godzinach wiązania można chodzić po nowej nawierzchni. KEMPERDUR TC ma nie tylko różne zastosowanie, ale daje tez możliwość tworzenia różnych efektów dekoracyjnych. Stropy parkingów, wjazdy, podwórza czy rampy podobnie jak balkony, tarasy i zadaszone ganki należą do miejsc zastosowania tego produktu. Dzięki temu, ze KEMPERDUR TC jest wolny od rozpuszczalników poleca się go szczególnie na powierzchnie wewnętrzne jak: hale, piwnice czy sklepy.

KEMPERDUR Pokrycie piaskowe

Pokrycie piaskowe KEMPERDUR jest porowata, barwna ochrona przed przedwczesnym zużyciem nawierzchni balkonu czy tarasu. W skład jego wchodzi środek wiażący pokrycie piaskowe KEMPERDUR i KEMPERDUR® kwarc kolorowy o ziarnistości 2,0 – 3,5 mm.

KEMPERDUR Pokrycie kwarcowe

Pokrycie kwarcowe KEMPERDUR to światłoodporna, kolorowa i antypoślizgowa warstwa ochronna. Składa się z przezroczystego KEMPERDUR® Deko i KEMPERDUR posypki kwarcowej o ziarnistości 0,4– 0,8 mm. Podobnie jak posypkę piaskowa można je stosować na izolacje KEMPEROL, beton i jastrych.

KEMPERDUR Decor Stone

KEMPERDUR Decor Stone może być zastosowany prawie wszędzie i wytrzymuje ponadprzeciętne obciążenia. Pokrycie to jest odporne na wysokie temp. i na mróz, jest lłatwe do czyszczenia.

KEMPERDUR Deko, beige

KEMPERDUR Deko, Deko 2K, HB lightgrey

KEMPERDUR Deko, stonegrey

Granite 0,5 - 1,0 mm grain size, grey

Granite 0,5 - 1,0 mm grain size, red


Colored Quartz 0,4 - 0,8 mm grain size, dark grey

Colored Quartz 0,4 - 0,8 mm grain size, light grey

Colored Quartz 2,0 - 3,5 mm grain size, light grey/black

Colored Quartz 2,0 - 3,5 mm grain size, platinum grey/white

Decor Stone, grain size 2,0 - 4,0 mm, beige


 

Decor Stone, grain size 2,0 - 4,0 mm, terra

Decor Stone, grain size 2,0 - 4,0 mm, light grey

Decor Stone, grain size 2,0 - 4,0 mm, black